1986 yılında Meliha Işık’ın annesinden öğrendiği terzilik mesleği ile başlayan Tarrzz’ın hikayesi, 3 kuşaktır günümüze kadar devam eder. E-ticaret sitesi ile üretmiş olduğu tasarım tişört, kapşonlu sweatshirt, özel tasarım tişört ve özel baskılı sweatshirt ürünlerini Tüm Türkiye’ye ve dünyaya ulaştırmak gayesiyle yola çıkan Tarrzz ailesi 08.03.2019 Dünya Kadınlar Günü’nün değeri ve anlamıyla bu tarihte şirketin kuruluşunu gerçekleştirmiştir. Yine aynı yıl içerisinde Bursa Gemlik’te yer alan tişört, sweatshirt tasarım ve tişört, sweatshirt dikim atölyesini kurmuştur. İstanbul’da üretim, baskı ve paketleme deposunu 2020 yılında açarak, daha hızlı bir süreç içerisine girmiş,  günümüz koşullarında müşteri odaklı çalışmanın verdiği gereklilikle tişört ve sweatshirt üretim ve hizmet ağını daha kapsamlı daha etkin bir hale getirmiştir.

Tarrzz Tasarım Tişört Kapşonlu Sweatshirt tasarım ve dikim merkezi olarak tekstilin incisi Bursa’da kurulmuştur. Zeytini ve masmavi denizi ile ün yapmış Gemlik ilçesinde bulunan tişört, sweatshirt  tasarım atölyesinde konsept olarak belirlediği ürünlerin kumaş tedarikleri, kalıpları ve kesimleri hazırlanmaktadır. Üretmiş olduğu tişörtlerde yüzde yüz pamuklu kumaş ve birinci kalite penyeler kullanılmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile özenle seçilen kumaşlar dikim atölyesinde Tarrzz’ın özel kalıplarına göre kesim ve dikim işlemlerinden geçer. Tasarım tişört ve kapşonlu sweatshirt ürünlerin detaylarına bakıldığında kol, yaka ve omuz bölgelerinde yer alan çift dikişler ürünün kalitesi için bu ailenin göstermiş olduğu özeni ve değeri ortaya koyar. İstanbul’da yer alan baskı atölyesinde hazırlanan tişört ve kapşonlu sweatshirtler dijital baskı makinalarında her bir müşterinin siparişi için tek tek el yapımı olarak baskıya alınır. Yani Tarrzz’dan alacağınız her ürün sizin bedeninize göre üretilir ve talep etmiş olduğunuz tasarımla baskıya alınarak size kargo ile gönderilir. Böylece aldığınız her tasarım tişört ve kapşonlu sweatshirtün size özgün olduğunu bilirsiniz.

Tarrzz Tasarım Tişört Kapşonlu Sweatshirt  baskı bölümünde, dijital baskı makinalarında tamamen doğal bitkisel boyalar kullanır. Kullanmış olduğu tüm boyalar sertifikalıdır ve kimyasal kökenli hiçbir madde içermez. Tişört ve sweatshirt presleri gibi doğal kurutma yöntemleri ile birlikte özel askılar yardımıyla ürünlerin her birinin hiçbir kimyasal işlem görmeden baskı kalıcılığını da özenle sağlamış olur. Bu nedenle Tarrzz’dan alacağınız tüm ürünler alerjen hiçbir madde içermez ve yumuşak dokusu ile teninle harika bir uyum sağlar.

Tüm bu detaylar içerisinde Tarrzz Tasarım Tişört Kapşonlu Sweatshirt “İlhamla tasarlıyoruz” sloganıyla doğadan, insandan ve hayatın içinden esinlendiği özgün ve eğlenceli tasarımlarını tişört ve kapşonlu sweatshirte aktarmaya devam edecek; müşteri taleplerini, beklentilerini bir değer olarak kabul edip, bu doğrultuda gelişimine devam eden hep genç kalan, yaşayan bir marka olarak yoluna ilerleyecektir.