Tişört bir tutkudur ve hayatın her alanından ilham alan Tarrzz sezgileri güçlü olanların dünyasına bir pencere açmak için yola çıkar. Bu dünyada en sevdiğin tişörtünle sen de kendini keşfet. Erkek tişört modelleri ve kadın tişört modelleri içerisinde keyifli bir yolculuğa çıkmak istiyorsan hem oversize tişört bol kesim tişört modellerine hem de regular kesim tasarım tişört modellerine göz atmalısın. Crop tişört kategorisini de atlama sakın. Birbirinden eğlenceli ve özgün tişörtler için doğru adrestesin. İlhamla tasarlayanların tişörtü Tarrzz.com.

113 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Gösterilecek Ürün Sayısı 9 24 36
-20%Yeni
tarrzz-tasarim-siyah-oversize-bol-kesim-tisort-adventure
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri

Adventure Oversize Bol Kesim Tişört

159,90 
Adventure Oversize Bol Kesim Tişört ; Doğa temalı tişörtle oversize bol kesim tişörtün rahatlığını birleştirdik. Oversize tişörtün ile doğada bu rahatlığın keyfini sürmen gerek…Sana özgü kalıplar sana özgü tasarımlarla …
-22%Yeni
tarrzz-tasarim-siyah-tisort-adventure
İndigo Mavi
Kar Melanj
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Adventure Tasarım Tişört

139,90 
Adventure Tasarım Tişört : Bu tasarım tişörtte, doğa temalı tişört anlayışını Adventure Tasarım t-shirt adıyla sizlere sunuyoruz. Doğa macerası ve kamp temalı tişörtler içerisinde yer alan bu tasarım tişörtü beyaz tshirt, siyah tişört, gri tişört ve marine mavisi tişört, kar melanj tişört, indigo mavi tişört seçenekleri ile tasarladık.

Afacan Çocuk Tasarım Tişört

139,90 
Afacan Çocuk Tasarım Tişört : Çocukluğumuza özlem duyduğumuz bu günlerde Afacan çocuk tasarımını baskılı tişört üzerine aktaralım diye düşündük.  Özel tasarım tişörtler içerisinde bizi geçmişe götüren bir yolculuğa çıkaran bu baskılı tshirt sence de çocukluğundan bir anıyı canlandırmadı mı aklında.
-20%Yeni
tarrzz-tasarim-beyaz-oversize-bol-kesim-tisort-albatros
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri

Albatros Oversize Bol Kesim Tişört

159,90 
Albatros Oversize Bol Kesim Tişört ; Bir kuşun rotası kadar özgün tasarımlar Albatros Oversize Bol Kesim Tişört ile bu özgünlüğü yaşaman dileğiyle. Tasarım Tişörtün ruhundaki tutkuları etrafa yansıtsın...
-22%
Albatros-Tarrzz-Tasarim-Beyaz-Tisort-Erkek
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Albatros Tasarım Tişört

139,90 
Albatros Tasarım Tişört : Gerçekten sevmeyince insan, zordur sadakat.  Albatros baskılı tshirtü tasarlarken Albatros kuşunun kendine özgü hayatından esinlendik. Hayatının ilk senelerini uzun bir süre tek başına geçiren albatros kuşları, yeterli erişkinliğe varana kadar yalnızdır. Kendisine uygun eşi bulduktan sonra ise ömrünün geri kalanını yalnızca eşiyle birlikte geçirir. Bu sadakat içerisinde yaşayabilecek insanlar için bu Albatros tasarım t-shirtü ürettik.
-20%Yeni
tarrzz-tasarim-beyaz-oversize-bol-kesim-tisort-antik-dalgic
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri

Antik Dalgıç Oversize Bol Kesim Tişört

159,90 
Antik Dalgıç Oversize Bol Kesim Tişört ;Su altındaki gizemleri şimdi de Antik Dalgıç Oversize Bol Kesim Tişörtte görmeye ne dersiniz ? Binlerce yıllık efsane ve mitler bu bol kesim tasarım tişörtte tekrar hayat buluyor...
-22%Yeni
tarrzz-tasarim-beyaz-tisort-antik-dalgic
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Antik Dalgıç Tasarım Tişört

139,90 
Antik Dalgıç Tasarım Tişört : Dalgıç tişörtü tasarlarken, insanoğlunun binlerce yıldır denizle iç içe yaşadığı bilincinde sizi tarihin gizemli sayfalarına  götürecek bir yol çizdik. Mezopotamya mitlerinde; su altı derinliklerine ilk dalan kişi efsane Gılgameş’tir. Antik bir dalgıç baskılı tişörtün tasarımında Bu mitos Gılgameş Destanı’nın 10. tabletinde açıkça anlatıldığı gibi biz de dalgıç desenli t-shirt nasıl betimlenir onu anlattık. Antik dalgıç tasarım tshirt seni bu yolculuğa çıkarıyor.
-20%Yeni
tarrzz-tasarim-beyaz-oversize-bol-kesim-tisort-antik-savasci-spartan
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri

Antik Savaşçı Oversize Bol Kesim Tişört

159,90 
Antik Savaşçı Oversize Bol Kesim Tişört ; Sparta'nın gücünü Antik Savaşçı Oversize Bol Kesim Tişörtün ile hissetmeye hazır mısın? Antik Savaşçı Oversize Bol Kesim Tişört seni arenaya çağırıyor...kulak ver...
-22%Yeni
tarrzz-tasarim-beyaz-tisort-antik-savasci
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Antik Savaşçı Spartan Tasarım Tişört

139,90 
Antik Savaşçı Spartan Tasarım Tişört :  Özgürlüğü tişörtüne yansıtan özgür insanların zorbalara karşı verdiği mücadeleye ithafen tasarlanan tasarım tişört senin kendini bulduğun tarihi bir liderin ruhunda canlanıyor. Sparta tişörtün özgürlük mücadelesinin temsilcisi oldu..

Aslanlı Astronot Tasarım Tişört

139,90 

Aslanlı Astronot Tasarım Tişört : Aslanlı Astronot Tasarım Tişört kendi yaşam alanlarına fazlasıyla uyum sağlayan iki gücü birleştirdi. Şimdi ikisi aynı yaşam alanına hükmetmek için birlikte çalışıyor..

Ayak İzi Tasarım Tişört

139,90 
Ayak İzi Tasarım Tişört :  Gittiğin her yerde bir iz bırakman için sana kendinden izler taşıyan  ayak izi tasarım tişörtü hazırladık. Genetiğin evrende sadece sana özgü bu mükemmellikten ilham alınarak baskılı tasarım tişörtler senin benzersizliğinde vazgeçilmezin olsun diye sadece senin için üretildi. Bu evrende senin izine yakın bir tasarım yok.
-22%Yeni
Tişört - Tasarım Tişört - Erkek Tişört - Kadın Tişört - Tshir
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Balık Adam Tasarım Tişört

139,90 
Balık Adam Tasarım Tişört :  Balık adam kendini denizle bütünleştirdi. Dalgıç temalı tişört balık adamın en büyük tutkusunu sana fısıldıyor. Balık adamın keşifleri ve gizemleri ile bir bütün olman için sen de dalgıç baskılı tişörtün hikayesindesin.