Tasarım tişört dünyasına Tarrzz’ın penceresinden bakmaya ne dersin? Tişört modelleri arasından, En sevdiğin Tasarım Tişörtünü seçmek için doğru yerdesin. % 100 pamuklu kumaştan özenle tasarladığımız tişörtleri, ilhamla ve özenle üretiyoruz. Sen de tasarım tişörtünü hemen seç ve kendini özgünce ifade et.

99 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Gösterilecek Ürün Sayısı 9 24 36
-22%Yeni
tarrzz-tasarim-siyah-tisort-adventure
İndigo Mavi
Kar Melanj
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Adventure Tasarım Tişört

139,90 
Adventure Tasarım Tişört : Bu tasarım tişörtte, doğa temalı tişört anlayışını Adventure Tasarım t-shirt adıyla sizlere sunuyoruz. Doğa macerası ve kamp temalı tişörtler içerisinde yer alan bu tasarım tişörtü beyaz tshirt, siyah tişört, gri tişört ve marine mavisi tişört, kar melanj tişört, indigo mavi tişört seçenekleri ile tasarladık.

Afacan Çocuk Tasarım Tişört

139,90 
Afacan Çocuk Tasarım Tişört : Çocukluğumuza özlem duyduğumuz bu günlerde Afacan çocuk tasarımını baskılı tişört üzerine aktaralım diye düşündük.  Özel tasarım tişörtler içerisinde bizi geçmişe götüren bir yolculuğa çıkaran bu baskılı tshirt sence de çocukluğundan bir anıyı canlandırmadı mı aklında.
-22%
Albatros-Tarrzz-Tasarim-Beyaz-Tisort-Erkek
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Albatros Tasarım Tişört

139,90 
Albatros Tasarım Tişört : Gerçekten sevmeyince insan, zordur sadakat.  Albatros baskılı tshirtü tasarlarken Albatros kuşunun kendine özgü hayatından esinlendik. Hayatının ilk senelerini uzun bir süre tek başına geçiren albatros kuşları, yeterli erişkinliğe varana kadar yalnızdır. Kendisine uygun eşi bulduktan sonra ise ömrünün geri kalanını yalnızca eşiyle birlikte geçirir. Bu sadakat içerisinde yaşayabilecek insanlar için bu Albatros tasarım t-shirtü ürettik.
-22%Yeni
tarrzz-tasarim-beyaz-tisort-antik-dalgic
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Antik Dalgıç Tasarım Tişört

139,90 
Antik Dalgıç Tasarım Tişört : Dalgıç tişörtü tasarlarken, insanoğlunun binlerce yıldır denizle iç içe yaşadığı bilincinde sizi tarihin gizemli sayfalarına  götürecek bir yol çizdik. Mezopotamya mitlerinde; su altı derinliklerine ilk dalan kişi efsane Gılgameş’tir. Antik bir dalgıç baskılı tişörtün tasarımında Bu mitos Gılgameş Destanı’nın 10. tabletinde açıkça anlatıldığı gibi biz de dalgıç desenli t-shirt nasıl betimlenir onu anlattık. Antik dalgıç tasarım tshirt seni bu yolculuğa çıkarıyor.
-22%Yeni
tarrzz-tasarim-beyaz-tisort-antik-savasci
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Antik Savaşçı Spartan Tasarım Tişört

139,90 
Antik Savaşçı Spartan Tasarım Tişört :  Özgürlüğü tişörtüne yansıtan özgür insanların zorbalara karşı verdiği mücadeleye ithafen tasarlanan tasarım tişört senin kendini bulduğun tarihi bir liderin ruhunda canlanıyor. Sparta tişörtün özgürlük mücadelesinin temsilcisi oldu..

Aslanlı Astronot Tasarım Tişört

139,90 

Aslanlı Astronot Tasarım Tişört : Aslanlı Astronot Tasarım Tişört kendi yaşam alanlarına fazlasıyla uyum sağlayan iki gücü birleştirdi. Şimdi ikisi aynı yaşam alanına hükmetmek için birlikte çalışıyor..

Ayak İzi Tasarım Tişört

139,90 
Ayak İzi Tasarım Tişört :  Gittiğin her yerde bir iz bırakman için sana kendinden izler taşıyan  ayak izi tasarım tişörtü hazırladık. Genetiğin evrende sadece sana özgü bu mükemmellikten ilham alınarak baskılı tasarım tişörtler senin benzersizliğinde vazgeçilmezin olsun diye sadece senin için üretildi. Bu evrende senin izine yakın bir tasarım yok.
-22%Yeni
Tişört - Tasarım Tişört - Erkek Tişört - Kadın Tişört - Tshir
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Balık Adam Tasarım Tişört

139,90 
Balık Adam Tasarım Tişört :  Balık adam kendini denizle bütünleştirdi. Dalgıç temalı tişört balık adamın en büyük tutkusunu sana fısıldıyor. Balık adamın keşifleri ve gizemleri ile bir bütün olman için sen de dalgıç baskılı tişörtün hikayesindesin.
-22%Yeni
tarrzz-tasarim-siyah-tisort-balikci
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Balıkçı Tasarım Tişört

139,90 
Balıkçı Tasarım Tişört : Denizcilerin tişörte aktardığı birkaç hikayede olduğu gibi hiç bitmeyen gizemli hikayeleri  bu kez bir balıkçının ağzından dinlemeye karar verdik ve balıkçı baskılı tişörtü tasarladık. Bizde biliyoruz ki denizde hikaye asla bitmez bizde de tasarım tişörte ilham olacak fikirler.
-22%Yeni
tarrzz-tasarim-siyah-tisort-basketbol-oyuncu-astronot
İndigo Mavi
Kar Melanj
Beyaz
Siyah
Gri

Basketbolcu Astronot Tasarım Tişört

139,90 
Basketbolcu Astronot Tasarım Tişört : Tasarım tişört giyen astronotların, yer çekimsiz ortamdan dolayı uzayda egzersiz yapmak zorunda olduklarını biliyor muydunuz ? Bunu bazen basketbol oynayarak da yapabilirler desek, astronot tasarımlı tişört size daha çekici gelirdi herhalde : ) Basketbolcu tişörtünü seç.
-22%Yeni
tarrzz-tasarim-beyaz-tisort-biker-forever
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Biker Forever Tasarım Tişört

139,90 
Biker Forever Tasarım Tişört : Bu yollar bizi tasarım tişörtlerin hikayelerini bulmak için uzaklara götürdü. Baskılı tişört serüvenini bir motorcunun tutkusuna arkadaş etti. Bu yollar bizi bir yerlere götürecek. Sür… Bisikletçi tişörtün yollardaki maceralara renk katıyor.

Bisiklet Turu Tasarım Tişört

139,90 

Bisiklet Turu Tasarım Tişört : Bisiklet tutkunları tasarım tişörtün sunduğu özgünlüğü her ortamda tatmanız için tasarlanan Bisiklet Turu Tasarım Tişörtün seni bekliyor. Bisiklet baskılı tişörtün %100 Pamuklu yapısı,nefes alan kumaş dokusuyla hem seni çevrende özgün kılarken hem de tişörtünün konforundan da ayrı zevk alacaksın...