184 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Gösterilecek Ürün Sayısı 9 24 36
-20%Yeni
tarrzz-tasarim-siyah-oversize-bol-kesim-tisort-adventure
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri

Adventure Oversize Bol Kesim Tişört

159,90 
Adventure Oversize Bol Kesim Tişört ; Doğa temalı tişörtle oversize bol kesim tişörtün rahatlığını birleştirdik. Oversize tişörtün ile doğada bu rahatlığın keyfini sürmen gerek…Sana özgü kalıplar sana özgü tasarımlarla …
-22%Yeni
tarrzz-tasarim-siyah-tisort-adventure
İndigo Mavi
Kar Melanj
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Adventure Tasarım Tişört

139,90 
Adventure Tasarım Tişört : Bu tasarım tişörtte, doğa temalı tişört anlayışını Adventure Tasarım t-shirt adıyla sizlere sunuyoruz. Doğa macerası ve kamp temalı tişörtler içerisinde yer alan bu tasarım tişörtü beyaz tshirt, siyah tişört, gri tişört ve marine mavisi tişört, kar melanj tişört, indigo mavi tişört seçenekleri ile tasarladık.

Afacan Çocuk Tasarım Tişört

139,90 
Afacan Çocuk Tasarım Tişört : Çocukluğumuza özlem duyduğumuz bu günlerde Afacan çocuk tasarımını baskılı tişört üzerine aktaralım diye düşündük.  Özel tasarım tişörtler içerisinde bizi geçmişe götüren bir yolculuğa çıkaran bu baskılı tshirt sence de çocukluğundan bir anıyı canlandırmadı mı aklında.

Albatros Kapşonlu Sweatshirt

249,90 
Albatros Tasarım Kapşonlu Sweatshirt : Zordur sadakat, gerçekten sevmeyince insan.  Albatros baskılı sweatshirtü tasarlarken Albatros kuşunun hayatından esinlendik. Hayatının ilk senelerini uzun bir süre tek başına geçiren albatros kuşları, yeterli erişkinliğe varana kadar yalnızdır. Kendisine uygun eşi bulduktan sonra ise ömrünün geri kalanını yalnızca eşiyle birlikte geçirir. Bu sadakati üzerinde taşıyabilecek insanlar için bu kapşonlu tasarım sweatshirtü ürettik. .
-20%Yeni
tarrzz-tasarim-beyaz-oversize-bol-kesim-tisort-albatros
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri

Albatros Oversize Bol Kesim Tişört

159,90 
Albatros Oversize Bol Kesim Tişört ; Bir kuşun rotası kadar özgün tasarımlar Albatros Oversize Bol Kesim Tişört ile bu özgünlüğü yaşaman dileğiyle. Tasarım Tişörtün ruhundaki tutkuları etrafa yansıtsın...
-22%
Albatros-Tarrzz-Tasarim-Beyaz-Tisort-Erkek
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Albatros Tasarım Tişört

139,90 
Albatros Tasarım Tişört : Gerçekten sevmeyince insan, zordur sadakat.  Albatros baskılı tshirtü tasarlarken Albatros kuşunun kendine özgü hayatından esinlendik. Hayatının ilk senelerini uzun bir süre tek başına geçiren albatros kuşları, yeterli erişkinliğe varana kadar yalnızdır. Kendisine uygun eşi bulduktan sonra ise ömrünün geri kalanını yalnızca eşiyle birlikte geçirir. Bu sadakat içerisinde yaşayabilecek insanlar için bu Albatros tasarım t-shirtü ürettik.

Ampul ve Baby Shark Köpekbalığı Kapşonlu Sweatshirt

249,90 
Ampul ve Baby Shark Tasarım Kapşonlu Sweatshirt : Köpekbalıklı sweatshirt serisinde sevimli bir çizim tasarlarken akvaryumda bir  köpekbalığı hayal ettik. Köpek balıkları  Lorenzini Ampulleri ismi verilen hassas elektroreseptörler sayesinde bu elektrik sinyallerini algılar. Bu sinyaller sayesinde avının yerini belirler, avcılarından kaçar ve eş bulabilir. Bu köpekbalığı baskılı sweatshirtte köpekbalıklarının bu farklı özelliğini Tarrzz’ın özgün ifadesiyle senin için işledik.
-20%Yeni
tarrzz-tasarim-beyaz-oversize-bol-kesim-tisort-antik-dalgic
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri

Antik Dalgıç Oversize Bol Kesim Tişört

159,90 
Antik Dalgıç Oversize Bol Kesim Tişört ;Su altındaki gizemleri şimdi de Antik Dalgıç Oversize Bol Kesim Tişörtte görmeye ne dersiniz ? Binlerce yıllık efsane ve mitler bu bol kesim tasarım tişörtte tekrar hayat buluyor...

Antik Dalgıç Tasarım Kapşonlu Sweatshirt

249,90 
Antik Dalgıç Tasarım Kapşonlu Sweatshirt : Dalgıç sweatshirti tasarlarken, insanoğlunun binlerce yıldır denizle iç içe yaşadığı bilincinde sizi tarihe götürecek bir çizgi çizdik. Mezopotamya mitlerinde; su altı derinliklerine ilk dalan kişi efsane Gılgameş’tir. Antik bir dalgıç baskılı sweatshirtün tasarımında Bu mitos Gılgameş Destanı’nın 10. tabletinde açıkça anlatıldığı gibi biz de dalgıç desenli sweatshirt nasıl betimlenir onu anlattık.
-22%Yeni
tarrzz-tasarim-beyaz-tisort-antik-dalgic
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Antik Dalgıç Tasarım Tişört

139,90 
Antik Dalgıç Tasarım Tişört : Dalgıç tişörtü tasarlarken, insanoğlunun binlerce yıldır denizle iç içe yaşadığı bilincinde sizi tarihin gizemli sayfalarına  götürecek bir yol çizdik. Mezopotamya mitlerinde; su altı derinliklerine ilk dalan kişi efsane Gılgameş’tir. Antik bir dalgıç baskılı tişörtün tasarımında Bu mitos Gılgameş Destanı’nın 10. tabletinde açıkça anlatıldığı gibi biz de dalgıç desenli t-shirt nasıl betimlenir onu anlattık. Antik dalgıç tasarım tshirt seni bu yolculuğa çıkarıyor.
-20%Yeni
tarrzz-tasarim-beyaz-oversize-bol-kesim-tisort-antik-savasci-spartan
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri

Antik Savaşçı Oversize Bol Kesim Tişört

159,90 
Antik Savaşçı Oversize Bol Kesim Tişört ; Sparta'nın gücünü Antik Savaşçı Oversize Bol Kesim Tişörtün ile hissetmeye hazır mısın? Antik Savaşçı Oversize Bol Kesim Tişört seni arenaya çağırıyor...kulak ver...
-22%Yeni
tarrzz-tasarim-beyaz-tisort-antik-savasci
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Antik Savaşçı Spartan Tasarım Tişört

139,90 
Antik Savaşçı Spartan Tasarım Tişört :  Özgürlüğü tişörtüne yansıtan özgür insanların zorbalara karşı verdiği mücadeleye ithafen tasarlanan tasarım tişört senin kendini bulduğun tarihi bir liderin ruhunda canlanıyor. Sparta tişörtün özgürlük mücadelesinin temsilcisi oldu..